Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'nf_deregister_styles' not found or invalid function name in /usr/home/kapselkk/domains/grupa-reklama.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292

O NAS

REKLAMA TO BARDZO SZEROKIE POJĘCIE.

Jesteśmy po to by wyjaśnić wątpliwości, pokazać możliwości i dobrać optymalne rozwiązania. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym który umożliwia nam realizację prawie każdego zagadnienia. Druk Offsetowy, Cyfrowy, Sublimacyjny, Lateksowy czy UV a może Sitodruk lub druk Eco-Solventowy – wiemy jak to robić!

Można zgadywać samemu czego aktualnie potrzebujemy lub zapytać NAS.

Nasze portfolio to tylko początek

Możesz zobaczyć co wykonaliśmy ale to długofalowa współpraca przynosi efekt doskonałej Reklamy, która z czasem przełoży się również na Twoje finanse. Cały czas się uczymy fachu, rozwijamy skrzydła i doskonalimy to co już osiągnęliśmy.

Reklama to nasza pasja

Mamy wieloletnie doświadczenie i po prostu lubimy to robić. Stworzenie dobrej reklamy to jak szycie idealnego garnituru u krawca. Czujemy satysfakcję kiedy wszystko co tworzymy staje się rzeczywistym produktem, a klient jest zadowolony.

Budowanie wizerunku firmy

Projektujemy i doradzamy w zakresie budowania wizerunku firmy: projektujemy szyldy, wizytówki, plakaty, ulotki, auta. Dbamy
o spójność przekazu.

v

Pierwszy kontakt jest najważniejszy

Skuteczność Reklamy zależy na dobrym zrozumieniu się i fachowej wiedzy. Nie o to chodzi by wydać grube pieniądze na Reklamę, która może nie przynieść żadnego efektu.
Zanim ruszymy z produkcją upewniamy się że jest to najlepsza droga!
Zachęcamy do konsultacji telefonicznej 603 924 480
lub mailowej biuro@grupa-reklama.pl

DZIAŁAMY W ZESPOLE

 

Agencja Reklamowa i Drukarnia – czyli Q1 & UNI-DRUK – to połączenie możliwości każdej z firm. Wzajemne uzupełnianie się skutkuje lepszymi możliwościami i krótszymi terminami dla naszych klientów.